Головне управління ДФС у Чернівецькій області

З початку року на антикорупційний сервіс «Пульс»

звернулось 7 буковинців

Інформують у Головному управління ДФС у Чернівецькій області. Так, впродовж першого півріччя 2019 року на телефонний номер сервісу ДФС України „Пульс” від буковинців надійшло 7 звернень. Зокрема, 4 звернення стосувались роботи органів ДФС, 2 звернення – щодо перевірки суб’єктів господарювання та 1 звернення – щодо системи електронного адміністрування ПДВ.

На всі звернення, що надійшли на сервіс «Пульс», було надано ґрунтовні відповіді без порушень контрольних термінів.

У відомстві акцентують,  «Пульс» – це реально діючий антикорупційний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, а також про можливі корупційні дії з їхнього боку.

До відома: інтерактивний сервіс «Пульс» працює цілодобово – у робочий час інформацію приймають фахівці ДФС, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Заявники можуть надавати інформацію за телефоном 0-800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», або на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

 

Інформаційні брошури та пам’ятки підготовлено для платників податків буковинськими фіскалами

У Головному управлінні ДФС Буковини наголошують, задля системного інформування платників податків стосовно новацій в законодавстві та нюансів адміністрування податків та зборів фахівці відомства щомісяця розробляють роз’яснювальні брошури та пам’ятки.

 Зокрема, у липні 2019 року фіскали підготували:

 «Актуальні запитання – відповіді щодо порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій»;

«Актуальні запитання – відповіді щодо застосування єдиного податку – фізичними особами підприємцями»;

«Запитання – відповіді щодо акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового та/або акцизних складів»;

«Актуальне для роботодавців про трудові відносини»;

«Яка відповідальність передбачена за несплату або несвоєчасну сплату плати за землю ФО (громадянином)?»;

 «Єдиний податок: випадки, коли єдинник зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів».

З електронною версією пам’яток та брошур можна ознайомитись на офіційному веб-порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у рубриці «Брошури та листівки» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/

 

З 01 серпня діють нові форми реєстраційних документів для отримання ключа електронного цифрового підпису

У Головному управління ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що 22.07.2019 на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – Надавач) acskidd.gov.ua (далі – Сайт) опубліковано Регламент отримання електронних довірчих послуг Надавача, який набирає чинності через 10 днів з дня опублікування, тобто з 1 серпня 2019 року

Також наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 18.07.2019 № 74 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» затверджено Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів: Реєстраційна картка для фізичної особи; Реєстраційна картка для юридичної особи; Додаток до Реєстраційної картки; Заява про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа; Додаток до заяви про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можливо у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на Сайті за посиланням: http://acskidd.gov.ua/etrusted-services

Нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг можна використовувати вже зараз, не очікуючи 1 серпня.

В той же час повідомляємо, що форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися відокремленими пунктами реєстрації користувачів Надавача до 31 липня 
2019 року включно.

У відомстві також зазначають, що користувачі, які є власниками ключів згенерованих на незахищені носії ключової інформації мають можливість самостійно перейти з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації за допомогою електронного сервісу повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом.

В той же час, у зв’язку з неможливістю суб’єктів, які здійснюють продаж захищених носіїв ключової інформації задовольнити попит на захищені носії ключової інформації, Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДФС продовжує надавати електронні довірчі послуги без обов’язкової генерації особистих ключів користувачів виключно на захищені носії ключової інформації.