Хотинський міський голова Микола Головльов у складі Української делегації був запрошений на конференцію у Єреван (Вірменія)

26-27 жовтня 2016 року Хотинський міський голова Микола Головльов у складі Української делегації був запрошений на конференцію у Єреван (Вірменія). Під час конференції представники Європейського союзу заявили про старт нової ініціативи “Мери за економічний ріст” (M4EG) у сфері розвитку бізнес-сектору і початку другого етапу проекту “Угода мерів- Схід” в країнах Східного партнерства (CoM East) в області енергоефективності.
Кульмінацією першого дня конференції стала церемонія урочистого підписання двадцятю міськими головами з різних країн Східного партнерства (Вірменія, Білорусь, Україна, Молдова, Грузія) “Угоди мерів по клімату та енергії”.
Другий день учасники конференції обговорювали питання перспектив і переваг “Угоди мерів по клімату та енергії” в країнах Східного партнерства. Участники ознайомились із попередніми результатами і досягненнями демонстраційних проектів.
Всього у конференції взяли участь більше 300 мерів із Вірменії, Республіки Білорусь, Молдови та Грузії. Українська делегація налічувала більше тридцяти чоловік.
Підписанням цієї угоди, Хотинська міська рада, взяла на себе зобов’язання скоротити викиди газу СО2 по зменшенню парникових газів до 2030 року. Попереду чекає напружена тривала та кропітка робота.