Про організацію виконання та контроль за дотриманням на території Хотинської міської ОТГ профілактичних та протиепідемічних заходів

У К Р А Ї Н А

 СЕКРЕТАР ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

№ 50-р

18 березня 2020 р.

 

 

 

 

Про організацію виконання та контроль

за дотриманням на території Хотинської

міської ОТГ профілактичних та

протиепідемічних заходів

 

   Відповідно до статті 5, 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови КМУ від 11.03.2020 року, № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішень комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хотинської РДА, Чернівецької ОДА, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., керуючись статтею 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

1.До закінчення обмежувальних заходів (карантину) на території Хотинської міської ОТГ:

1.1.Призупинити роботи торгових закладів, мережу міні-, супермаркетів, розважальних та торгівельних центрів, непродовольчих та стихійних ринків, швидкоїжі (фастфуду), крім секторів продовольчих товарів;

1.2.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності розробити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі;

1.3. Власникам продовольчих та непродовольчих магазинів, маркетів на території Хотинської міської ОТГ забезпечити проведення дезінфекційних заходів в приміщеннях кожні дві години.

2.Міському штабу з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за допомогою створених мобільних робочих груп здійснювати обстеження населених пунктів Хотинської міської ОТГ з метою контролю за станом проживання одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, з метою вивчення потреби забезпеченості їх продуктами харчування, ліками, тощо.

  1. Керівникам фінансового відділу та відділу бухгалтерського обліку та звітності Хотинської міської ради (Білецький Д.М., Лужанська М.В.) створити «Фонд взаємодопомоги» для попередження та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації пов’язаною з епідемічною ситуацією на території ОТГ спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.
  2. Рекомендувати одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, для отримання добровільної соціальної допомоги звертатись до волонтерів, які здійснюють благодійність в сфері допомоги вказаним верствам населення (Курочкін А.Д., Сухаренко А.В.).
  3. Перевізникам що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту, здійснюють діяльність з перевезенням на таксі та легковими автомобілями на замовлення територією Хотинської міської ОТГ, призупинити роботу на маршрутах загального користування.
  4. Директору КП «Ринок ХМР» Волощуку О.А. організувати проведення дезінфекційних заходів на території ринку та місць для торгівлі по вулиці Олімпійська.
  5. Депутатському корпусу, членам виконавчого комітету Хотинської міської ради продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо необхідності проведення «самоізоляції».
  6. З метою забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людей, не застосовувати обмежувальні заходи до :

8.1. автомийок самообслуговування по вулиці Шевченка (ФОП Корнівський Ю.П.), по вулиці Незалежності (ФОП Товбійчук О.А.);

8.2. пункти шиномонтажу по вулиці Васильєва (ФОП Головко В.П.), по вулиці Шевченка (ФОП Мясніков В.О.).

9.Уповноваженим з координації, отримання та керуванням інформації визначити Гіждівського В.В. – начальника відділу організаційно-кадрової, правової роботи та контролю Хотинської міської ОТГ.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ                                                        С.В. ЯКУБА