БК Паріматч отримала ліцензію від КРАІЛ

Другого березня 2021 року Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей видала міжнародному холдингу Parimatch дозвіл на ведення легальної діяльності. Відтепер контора, що входить до п’ятірки лідерів бетінг-індустрії, буде регулюватись українським законодавством та поповнюватиме бюджет країни податковими відрахуваннями.

Букмекерська контора Паріматч отримала ліцензію на проведення азартної діяльності в Україні


Відповідно до законопроєкту, ліцензія чинна протягом п’яти років. ЇЇ вартість складає 180 млн гривень, або 6,4 млн доларів, до того ж щорічно треба сплачувати 30 мінімальних заробітних плат за кожен букмекерський пункт. Варто зазначити, що ліцензія на легальну діяльність онлайнових казино коштує в 4,8 раза дешевше.

Також запроваджено кримінальну відповідальність за порушення умов законопроєкту. Наприклад, за допуск до азартних розваг осіб, що не досягли 21 року, заклад карається штрафом у розмірі 2,36 млн грн. За виявлення повторного порушення буде анульовано ліцензію.

Гральний клуб без відповідних документів має заплатити 170–680 тис. грн, за повторне порушення передбачено фінансові стягнення у розмірі 680–850 тис. грн або позбавлення волі.

Що далі

Уряд України планує створити спеціальний благодійний фонд для розвитку та підтримки таких спортивної, медичної, культурної та освітньо-наукової галузей. Кошти за сплату ліцензії відраховуватимуться безпосередньо до фонду. Очікується отримати 7,4 мільярди гривень. До того для вдосконалення та розвитку грального бізнесу Урядові необхідно реформувати українське податкове законодавство.